У нашій майстерні в Києві можна швидко та якісно відремонтувати окуляри незалежно від складності. Ми виконуємо ремонт будь-якої складності!

Дрібний ремонт окулярів

Під дрібним ремонтом ми маємо на увазі такі ремонти як:

  • заміна гвинтів;
  • заміна гайок;
  • заміна носоупорів;
  • заміна жилки;
  • заміна інших деталей, які дуже часто ламаються та губляться.

Такий вид ремонту здійснюється дуже швидко і коштує недорого.

Детальніше…


Підбір нових завушників

Бажаєте підібрати завушники (дужки), які підходитимуть під Вашу оправу? Щоб були надійні?
У нашій майстерні є завушники на будь-який смак. Кріплення/ширина/колір – підберемо те, що Вам потрібно. Допоможемо підібрати необхідні завушники як для пластикових, так і для металевих оправ.

За бажанням, можемо зробити ремонт дужок окулярів.

Детальніше…


Зварювання металу оправи

Буває окуляри ламаються через заводський дефект, або механічне пошкодження при їх експлуатації. Такий вид ремонту здійснюється за допомогою високоякісних матеріалів та сучасної техніки. Імовірно в 95% Ви навіть не помітите швів у місці ремонту. Про те, що окуляри ремонтувалися знатимете тільки Ви.

Також робимо пайку пластикових окулярів.

Детальніше…


Зварювання окулярів із титану

Титан дуже складний метал у роботі. У жодному разі не лагодьте окуляри з титану в ювелірній майстерні. При неправильній обробці метал стає дуже тендітним, швидко ламається повторно і подальшому відновленню не підлягає. Лагодити такі оправи слід ТІЛЬКИ в майстерні, яка спеціалізується на оптиці.

Детальніше…


Встановлення лінз за рецептом лікаря

Ви можете звернутися до нашої майстерні із запитом встановлення лінз за рецептом.
На основі багаторічного досвіду наші фахівці допоможуть Вам у виборі найкращих лінз, які будуть на 100% відповідати Вашому рецепту та ідеально підійдуть для встановлення у Вашу оправу.
База для вибору лінз дуже велика: виробник, матеріал, властивості, покриття лінзи, вартість, відповідний тип оправи. Всі ці критерії враховуються нашими співробітниками під час підбору лінз.

Детальніше…


Тонування лінз

У нашій майстерні є дуже широкий вибір кольорів для тонування лінз, щоб підкреслити Вашу індивідуальність. Від класичних до найнесподіваніших варіантів. Бажаєте градієнт? Не питання!
У випадку, якщо Вам потрібні сонцезахисні окуляри з діоптрією — ми з радістю підберемо Вам лінзи, затонуємо їх за Вашим побажанням і встановимо у Вашу оправу.

Детальніше…


Заміна шарнірів/гарпунів

Гарпун — це деталь у пластикових окулярах, яка впаюється в обідок оправи. Якщо завушник (дужка) сильно деформований — гарпун може зламатися. Не поспішайте викидати окуляри, думаючи, що вони не підлягають ремонту. У нашій майстерні цей ремонт є одним з найпоширеніших. Процедура ремонту не займає багато часу і коштує недорого.

Детальніше…


Заміна флексу

Флекс-система, або флекс – спеціальний механізм, який дозволяє Вашим дужкам пружинити, водночас окуляри згодом не розтягуються і завжди комфортно сидять на обличчі (притискаються до голови). Важливо не просто приварити дужку, а відновити сам механізм.

Детальніше…


Реставрація завушників

Якщо Ви бачите, що завушники в окулярах втратили колишній вигляд, але міняти їх не хочете, тому що окуляри унікальні — ми можемо їх відреставрувати.
Після реставрації дужки виглядатимуть так, наче Ви тільки придбали окуляри.

Детальніше…


Реставрація

Відновлення старих окулярів досить складний та трудомісткий процес. Коли окуляри зроблені з якісного матеріалу, їх можна повернути в колишній вигляд. Під цю категорію підпадають якісні світові бренди та окуляри 60-х – 90-х років. Ми відновлюємо ті оправи, які в інших майстернях назвали такими, що не підлягають реставрації.

Детальніше…